جشن پانزده سالگی رمیس برگزار گردید

جشن پانزده سالگی رمیس پنج شنبه ٩ دی ماه ١٣٩۵ در محل هتل پارسیان آزادی در فضایی مملو از صمیمیت و مهربانی برگزار گردید. حضور دلگرم کننده همکاران همیشه همراه در این جشن چشم گیر بود ،تمام فضای سالن  با حضور ایشان و خانواده های گرامیشان لبریز از شادی و انرژی بود. مراسم بصورت رسمی […]

۱۰ دی ۱۳۹۵
جشن پانزده سالگی رمیس برگزار گردید

جشن پانزده سالگی رمیس پنج شنبه ٩ دی ماه ١٣٩۵ در محل هتل پارسیان آزادی در فضایی مملو از صمیمیت و مهربانی برگزار گردید. حضور دلگرم کننده همکاران همیشه همراه در این جشن چشم گیر بود ،تمام فضای سالن  با حضور ایشان و خانواده های گرامیشان لبریز از شادی و انرژی بود.

مراسم بصورت رسمی با نمایش کلیپ  معرفی شرکت رمیس آغاز شد. در ادامه آقای مهندس پورمند ضمن خیر مقدم به همکاران از زحمات ایشان طی سال گذشته در اجرای پروژه های مختلف قدردانی نمود. وی ضمن ارائه برخی دستاوردهای یکسال گذشته رمیس خاطرنشان کرد: دستاوردهای ما در راستای ماموریتی است که برای خودمان تعریف کرده ایم. ما رمیسی ها دنبال این هستیم که زندگی بهتر و با کیفیت تری برای مردم بسازیم. اعتقاد داریم که  توسعه زیرساخت IT موجب رشد و اعتلای کشور خواهد شد.

وی افزود: دستیابی به موفقیت نباید موجب غرور بشود. ما در سخت ترین شرایط اقتصادی قرار داریم. رکود فراگیر از یک سو و فشار سهمگین رقبا از سوی دیگر ما را تهدید می کنند. ما برای مقابله با این تهدیدها استراتژی هایی را انتخاب کرده ایمضامن اجرای موفق این استراتژی ها همراهی، همدلی و تلاش مضاعف همه ماست.

مراسم با برگزاری مسابقات مفرح برای آقایان و بانوان و کودکان حاضر در جشن ادامه پیدا کرد. در طی مراسم با حضور آقایان دکتر غیاث الدین، دکتر نوربخش و مهندس پورمند از کمیته رفاهی شرکت جهت برگزاری تورهای تفریحی قدردانی و به اعضای کمیته جوایزی اهدا شد.

همانند سنت هر ساله چندین مرحله قرعه کشی نیز بین همکاران انجام شد وجوایز متعددی اعطا گردید.

در انتهای مراسم کیک پانزده سالگی رمیس توسط هیات مدیره شرکت بریده شد و عکس یادگاری این جشن نیز با حضور تمامی همکاران حاضر در جشن گرفته شد.

نکته قابل توجه این مراسم نظم،هماهنگی ، جو صمیمی و حضور تمامی همکاران حاضر در عکس یادگاری انتهای برنامه بود.

photo_2017-01-16_14-59-52

photo_2017-01-16_14-59-58