مدیرعامل شرکت بک‌بیس به‌عنوان کارآفرین آنلاین سال توسط LOEY Awards انتخاب شد

جوک پلِیتر (Jouk Pleiter) مدیرعامل و هم‌بنیان‌گذار شرکت بک‌بیس (Backbase)، به‌عنوان کارآفرین آنلاین سال، توسط LOEY Awards انتخاب شد. LOEY که مخفف عبارت Leading Online Entrepreneur of the Year است، به حوزه کارآفرینی آنلاین کشور هلند می‌پردازد و به همین مناسبت هم همه‌ساله LOEY Awards، از میان با استعدادترین کارآفرینان هلندی، برترینشان را انتخاب می‌کند […]

۲۲ شهریور ۱۳۹۶
مدیرعامل شرکت بک‌بیس به‌عنوان کارآفرین آنلاین سال توسط LOEY Awards انتخاب شد

جوک پلِیتر (Jouk Pleiter) مدیرعامل و هم‌بنیان‌گذار شرکت بک‌بیس (Backbase)، به‌عنوان کارآفرین آنلاین سال، توسط LOEY Awards انتخاب شد.

LOEY که مخفف عبارت Leading Online Entrepreneur of the Year است، به حوزه کارآفرینی آنلاین کشور هلند می‌پردازد و به همین مناسبت هم همه‌ساله LOEY Awards، از میان با استعدادترین کارآفرینان هلندی، برترینشان را انتخاب می‌کند و امسال، مدیرعامل شرکت بکبیس، برنده این جایزه شد.

شرکت بک‌بیس ارائه‌دهنده پلتفرم بانکداری دیجتال آمنی‌چنل (Omnichannel) است که برای بهبود و سرعت بخشیدن به تغییروتحولات دیجیتالی بانک‌ها و دیگر مؤسسات مالی مورد استفاده قرار می‌گیرد و در حال حاضر پلتفرم این شرکت توسط شرکت رمیس در ایران ارائه می‌شود.

پلِیتر می‌گوید: «بسیار مفتخرم که توانستم عنوان کارآفرین سال را به‌دست آورم و در کنار دیگر افرادی که تا به امروز این عنوان را کسب کرده‌اند، قرار بگیرم. این جایزه نشان‌دهنده این است که شرکت بک‌بیس پیشتاز در نوآوری است و همچنین انرژی مضاعفی به ما برای ادامه مسیر می‌دهد. ما هنوز اول راه هستیم.»منبع