تجهیزات ذخیره سازی ایرانی

با توجه به رشد سریع تکنولوژی و تولید حجم بالای داده در سال‌های اخیر، نگرانی‌ها در زمینه نگهداری اطلاعات کاربران و همچنین ارائه سرویس مناسب در این زمینه افزایش یافته‌است. در این راستا و همچنین با هدف افزایش توان داخلی در عرصه تکنولوژی ذخیره‌سازی و پشتیبانی داده‌های حجیم،  شرکت دانش بنیان پردازش و ذخیره‌سازی سریع داده (پرسا) در سال ۱۳۹۴ با هدف توسعه، طراحی و تولید سامانه‌های ذخیره‌سازی (SAN Storage) تأسیس شد.

این شرکت پس از طی مراحل تحقیق و توسعه (R&D) اقدام به تولید محصولات ذخیره‌سازی با نام تجاریSAB  و تحت برند  HPDS(High Performance Data Storage & Processing) نموده که از سال ۹۶ به بازار داخلی عرضه شده و با استقبال روبرو شده است.

در راستای تامین قطعات، توسعه بازار و فروش محصولات، ارتباط با مشتری و ارائه خدمات پس از فروش، تفاهم نامه ای با شرکت رمیس به عنوان یکی از باسابقه‌ترین شرکت‌ها در زمینه ارائه تجهیزات، راه‌کارها و خدمات و پشتيباني تخصصی فناوری اطلاعات امضاء گردیده و رمیس به صورت انحصاری را بر عهده گرفته است. این شرکت در ارزیابی شورای عالی انفورماتیک کشور موفق گردیده برای سالهای متوالی در اکثر رشته های حوزه فعالیت خود رتبه ۱ را کسب نموده و همچنین در ارزیابی انجام شده توسط سازمان مدیریت صنعتی در قالب IMI-100 در جمع ۵۰۰ شرکت برتر کشور قرار گرفته و در سال ۹۷ حائز رتبه ۲۷۹ شده است.

با توجه به تحولات سریع تکنولوژی، رمیس همواره در حال برنامه‌ریزی، تدارک و سازمان‌دهی مستمر برای پاسخ گویی به نیاز مشتریان بوده و در این راه با به روز نگه داشتن دانش فنی همکاران خود و انتقال فناوری های روز دنیا به داخل کشور، توانسته طیف وسیعی از خدمات و تجهیزات فناورانه را ارائه کند و نقش موثری در پیشرفت اقتصاد و فناوری کشور ایفا نماید.

دانلود کاتالوگ

تجهیزات ذخیره‌سازی SAB AFA

تجهیزات SAB AFA با بهره جویی از آخرین تکنولوژی ها در زمینه درایو های SSD در دنیا، با قیمت مناسب، سرعت بسیار بالایی در دسترسی و مدیریت داده سازمان فراهم می سازد.

دانلود دیتا شیت

تجهیزات ذخیره‌سازی SAB Hybrid

تجهیزات ذخیره سازی SAB-HB، کارایی و قابلیت اطمینان بالایی براي سازمان ایجاد می کنند و با فراهم ساختن سرعت بالا در دسترسی، مدیریت داده و همچنین امنیت وگسترش پذیري زیاد، بستر بسیار مناسبی براي ذخیره سازي داده هاي سازمان محسوب می گردند

دانلود دیتا شیت

تجهیزات ذخیره‌سازی SAB DT

تجهیزات SAB DT بصورت تخصصی برای کاربری ذخیره سازی تصاویر دوربین های مدار بسته و همچنین پشتیبان گیری اطلاعات طراحی شده است.

دانلود دیتا شیت